Triatlon

2016 Triatlon Yarışmacı Kayıt Sistemi Duyuruldu

2016 Triatlon sezonu yaklaşıyor. Türkiye Triatlon Fedarasyonu yaptığı duyuru ile, yeni kayıt sisteminin değişen kuralları ile açıldığını duyurdu. Aşağıda fedarasyonun yaptığı açıklamayı bulabilirsiniz. Tüm triatletlere şimdiden iyi şanslar.

2016 yılı için “Yarışmacı Kayıt Sistemi” açılmıştır.

Sporcularımız geçen yıllarda olduğu gibi, 2016 yılında da, kayıt işlemlerini web sitemiz üzerinden yapacaklardır. Yapılan kayıtlar geçici süre görünürlüğe kapatıldığından şimdi tekrar görünürlüğe açılmıştır. Bu yıldan itibaren kayıt sisteminde bazı yenilikler getirilmiştir. Bu yenilikler aşağıdaki şekildedir;

  •  Önceki yıllarda, ücretli olmayan kategorilerde yapılan kayıtlar, hemen sistemde aktif oluyordu. Artık hemen aktif olmayıp, cep telefonuna veya e-mail adresine gönderilen onay kodunun girişinden sonra aktif olacaktır. Şimdilik sadece e-mail sistemi aktif olup, SMS sistemi de en kısa sürede aktif edilecektir.
  • Ücretli kategorilerde yarışacak sporcular veya takımlar, ödemelerini eskiden olduğu gibi, web sitemiz üzerinden yapacaklardır.
  • Bazı yarışlarda, takım yarışları olacaktır. Bu yarışmalara kayıt esnasında “Takım Başvurusu” otomatik olarak aktif olacaktır. Takım başvurusunda, yarışacak 3 sporcunun bilgileri girilecektir.
  • Orta Mesafe Triatlon yarışması erken kayıt tarihi olan 15 Şubat tarihi sistemin geç açılmasından dolayı 29 Şubat 2016 tarihine kadar uzatılarak bu mağduriyet önlenecektir.
  • Sporcu BİB numaraları ilk seferde kayıt sırasına göre her kategoriye ayrı olarak sistem tarafından otomatik verilecektir. Sonraki yarışmalarda aynı numaralar tekrar sporculara verilmeye devam edecektir.
  • Tüm yarışlar için, kayıt sistemi, yarıştan önceki Salı günü gece 23:59 da kapanacaktır. Daha sonra kayıt yapılamayacaktır.

 

Kaynak: Triatlon Federasyonu

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
X